توسعه کسب و کار با استفاده از نرم افزار CRM

30 روز به صورت واقعی و رایگان از نرم افزار CRM سرونو استفاده نمایید


پکیج ها و قیمت ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

چرا از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

سرعت بالاتر، کنترل موثرتر، مدیریت بهتر

اطلاع رسانی اتوماتیک به مشتریان

در نرم افزار CRM می توان ارسال پیام تشکر، تغییر در وضعیت سفارش ها، یادآوری پرداخت ها و بسیاری موارد دیگر را برنامه ریزی نمود که به صورت اتوماتیک از طریق ایمیل، فکس و یا پیامک انجام شود

فراموش نکردن پیگیری ها

کارتابل نرم افزار CRM می تواند فعالیت های مهم را در یک صفحه به کاربران نشان دهد و همچنین می توان با ارسال پیامک یادآوری از طریق نرم افزار CRM رویدادهای مهم را به کاربران یادآوری نمود

ایجاد بانک اطلاعاتی از مشتریان

با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (سی آر ام) امکان دسترسی راحت و سریع به اطلاعات مشتری ها و همچنین فعالیت های مرتبط با آنان در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و بازاریابی ممکن می شود

نظارت و مدیریت فرایند فروش

با اطلاع از مرحله فروش های در جریان، پیگیری های انجام شده و آنچه باید انجام شود به علاوه گزارش های متنوعی از وضعیت فروش ها شامل فروش های موفق و ناموفق و دلیل آنها در نرم افزار CRM می توان فرایند فروش را بهتر و موثر تر کنترل و مدیریت نمود

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نمودارها در کارتابل کاربر

کاربران می توانند کارتابلی که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اختیارشان قرار می دهد را بر اساس اطلاعاتی که می خواهند در یک نگاه در نرم افزار CRM مشاهده نمایند مانند جلسات و تماس های برنامه ریزی شده، وظیفه هایی که باید انجام شوند، روند صدور فاکتورها و پیش فاکتورها و پرداخت های مربوط به مشتریانشان وبسیاری موارد دیگر تنظیم نمایند و با شکل دادن کارتابل خود در نرم افزار CRM بتوانند فعالیت های روزانه خود را به خوبی برنامه ریزی کنند.

مدیریت فروش های جاری

مدیران شرکت ها می خواهند بتواند راحت و سریع از مبلغ، تعداد و بطور کلی وضعیت فروش های جاری کسب و کار خود اطلاع پیدا کنند. مطلع شوند هر فروش در چه مرحله ای قرار دارد و تیمشان برای به موفقیت رساندن این فروش چه برنامه ای دارد. برای این منظور در یک نما از نرم افزار CRM تمامی فروش های باز در مراحل مختلف نشان داده می شود و رنگهای سبز، زرد، قرمز و خاکستری در مقابل هر فرصت فروش چگونگی وضعیت فعالیت های برنامه ریزی شده آن را بیان می کند. همچنین در این صفحه از نرم افزار CRM (سی آر ام) به راحتی می توانید هر فرصت فروش را از مرحله ای به مرحله دیگر منتقل نمایید و نیز جلسه، وظیفه و با تماس جدیدی برای آن تعریف کنید.

نرم افزار CRM
فروش نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نتایج فروش

خروجی تیم فروش در هفته گذشته چگونه بوده است؟ چه فروش هایی با موفقیت به پایان رسیده اند؟ کدام فروش ها از دست رفته اند؟ کدام کاربران بیشترین فرصت های موفق و فرضت های جدید را داشته اند؟
در این صفحه از نرم افزار CRM می توان جواب سوالات فوق و بسیاری از سئوال های دیگر را در یک نما مشاهده کرد. همچنین بخش روند فروش نمودارهای زمانی از فرصت های موفق و نا موفق و فرصت های جدید ایجاد شده را در اختیار می گذارد. علاوه بر این، می توان در این بخش از نرم افزار CRM (نرم افزار سی آر ام) روند فرصت های جدید، موفق و نا موفق را در نمودار های زمانی مختلف مشاهده و تحلیل نمود.

مشاهده دموی نرم افزار CRM

مشاهده دمو

دریافت نسخه موبایل

نرم افزار  app store

نرم افزار google play

نرم افزار crm روی موبایل

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری


30 روز استفاده واقعی از نرم افزار CRM سرو

پکیج بی نهایت

پکیج بی نهایت

ماهانه 80 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج حرفه ای

پکیج حرفه ای

ماهانه 60 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج پایه

پکیج پایه

ماهانه 30 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج رایگان

پکیج رایگان

تا سقف 1000 رکورد

جزییات بیشتر و ثبت نام

سیستم CRM چیست؟

شما همواره در سازمان خود با حجم وسیعی از اطلاعات رو به رو هستید که در هر روز و هر ساعت تعداد جدیدی به آن اضافه می شود. با هر تماس تلفنی شما با مشتریان خود به یک فرصت فروش و یا یک سرنخ جدید دست می یابید. اما چطور این دامنه ی وسیع از اطلاعات را ذخیره و همچنین مدیریت می کنید؟ آیا همچنان از روش های سنتی مثل یادداشت در دفاتر برای ثبت داده ها استفاد میکنید و یا پیگیری قرار ها و جلسات خود با مشتریان را به ذهن می سپارید؟ اگر این اطلاعات فراموش شود چه؟ و یا اگر یکی از پرسنل، سازمان را ترک کند اطلاعات در دست او چه می شود؟
پاسخ این سوالات را در سیستم CRM (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) می توان پیدا کرد. با این روش، علاوه بر حفظ و نگهداری داده های مشتریان خود، می توانید آن ها را به اطلاعات ارزشمند و مفید تبدیل کنید که در پیشبرد کسب و کار شما موثر باشد.
به طور کلی، نرم افزار CRM به شما کمک می کنند تا بتوانید تمام ارتباطات کسب و کار خود با مشتریان را مدیریت نمایید که این امر در نهایت باعث رشد و پیشرفت سازمان می شود. با استفاده از نرم افزار CRM (سی آر ام) در گام اول محیطی فراهم می شود تا در آن شما و همکارانتان بتوانید اطلاعات مشتریان و فرصت های احتمالی فروش را ذخیره و با یکدیگر به اشتراک بگذارید. با این ویژگی نرم افزار CRM شما می توانید به تمام فعالیت های انجام شده در خصوص یک مشتری، شامل تماس ها و ایمیل های دریافت شده و هر جزئیات دیگر به راحتی دسترسی داشته باشید.

آیا شما به نرم افزار CRM نیاز دارید؟

پاسخ کوتاه و مختصر به این سوال این است: بله، امروزه هر سازمان در تلاش برای رشد و ارتقا خود می باشد و نرم افزار CRM نیز دقیقا در این مسیر به سازمان ها کمک می کند.
اما اگر بخواهیم پاسخی بلندتر و کامل تر به این سوال بدهیم اینگونه است که: اگر شما در پی ارتقا کسب و کار خود هستید باید ابزاری را استفاده کنید که همراه شما رشد کند. شما می توانید به صورت دستی تمام اطلاعات مشتریان خود را دنبال کنید اما با افزایش تعداد افراد تیم فروش شما و همینطور مشتریان، این روش دستی و سنتی مشکل ساز شده و زمان ارزشمند کارکنان را به هدر می دهد. پس برای حل این مشکل می توانید از یک نرم افزار CRM فارسی استفاده نمایید.
توانایی پیشرفت شما بستگی به این دارد که تمام تیم شما این توانایی را داشته باشند که در زمان درست و با اطلاعات کافی و مرتبط با مشتری تماس بگیرند. و انجام موثر این امر بدون یک ابزار مناسب امکان پذیر نمی باشد. پس لازم است برای انتخاب و خرید CRM (سی آر ام) مناسب اقدام نمایید.

چگونه نرم افزار CRM مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب نرم افزار CRM مناسب از میان نرم افزارهای فراوانی که وجود دارد بستگی به نیاز شما و نوع کسب و کارتان دارد. بنابراین باید بدانید CRM چیست و چگونه یک ابزار می تواند به شما کمک کند که این مفهوم را در سازمان خود پیاده سازی کنید. قبل از استقرار CRM (سی آر ام) با پاسخ به چند پرسش زیر می توانید مشخص کنید که بهترین نرم افزار CRM متناسب با نیازهای شما کدام است.

مشتریان حقیقی یا حقوقی

مشتریان شما بیشتر افراد حقیقی هستند یا سازمان ها تجاری؟

فرایند تصمیم گیری

مشتریان بالقوه شما با یکبار تماس خرید خود را انجام می دهند و یا لازم است چندین جلسه و تماس برای تصمیم گیری آنها به انجام خرید برگزار شود؟

گستردگی ارتباطات

در ضمن فرایند فروش نیازمند تعامل با افراد زیادی از یک سازمان واحد هستید؟

سرنخ های فروش

تماس اولیه ی شما با سرنخ های فروشتان چگونه است؟ با تماس تلفنی، ایمیل، رسانه های اجتماعی و یا ترکیبی از همه؟


برای پاسخگویی به سوالات فوق و بسیاری دیگر از سوالاتی که باید پیش از انتخاب نرم افزار CRM پاسخ دهید، بهتر است با مدیران ارشد سازمان مشورت کرده و همچنین نیازمندی های افرادی که بصورت مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند را جمع آوری نمایید. اینگونه پیش از مراجعه به شرکت های فروش نرم افزار CRM (نرم افزار سی آر ام) متوجه می شوید که سازمان شما به طور کلی به چه قابلیت هایی در طولانی مدت نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SarvCRM اینجا را کلیک کنید.

نوشته های تازه

ایده تمام مردم این است که افراد درون گرا به دلیل ویژگی‌های ذاتی خود نمی‌توانند مذاکره‌گر موفقی باشند. درون‌گراها برای مذاکرات خود و آنچه به دنبال گرفتنش هستند تعلل می‌کنند. اما در مقابل توانایی آن‎ها در پرسش سوالات عمیق و یادگیری و ایجاد انگیزش در مخاطب بالایی دارند. درونگراها با … بیشتر بخوانید

پیگیری کردن با مشتری هایی که قبلا با آن‌ها تماس برقرار کرده‌ایم از برقراری ارتباط اولیه با افراد تازه چالش برانگیزتر است.  معمولا چیزی که باعث می‌شود فرایند فروش ادامه‌دار شود و موثر و نتیجه‌بخش باشد تماس‌های پیگیری ماست. با این کار ارزش محصول را ارائه می‌کنیم. اطلاعات به صورت … بیشتر بخوانید

می‌دانید در فرآیند فروش چه چیزی بیشتر از همه ناامیدتان می‌کند؟اینکه تا مرحله خرید کردن مشتری را همراهمی کنید و یکباره ببینید که وی تصمیم گیرنده نهایی در این خرید نیست.در این حالت زمان لازم برای فروش بسیار زیاد می‌شود تازه اگر موفق به فروش شوید. معمولا فروشندگان با این … بیشتر بخوانید

اگر یک گنج در بالای یک قله واقع شده باشد و این قله بسیار سرد و بلند باشد و ندانید که ارزش این گنج چیست چه می‌کنید؟  آیا برای بالا رفتن از قله تلاش میکنید؟  مشتریان بالقوه شما همیشه در قبال شما در همین شرایط قرار دارند.

اگر میخواهید بفهمید که … بیشتر بخوانید

بازاریاب‌ها و فروشنده‌ها همگی باید توانایی نوشتن ایمیل را برای اینکه بتوانند یک پیشنهاد فروش جذاب به مشتری بدهند داشته باشند. در بیشتر مواقع هر فرآیند فروشی نیاز به پنج بار تماس تلفنی قبل از نهایی شدن خرید دارد. پس می‌توان نتیجه گرفت حفظ ارتباط با مشتری بسیار مهم است.
استفاده … بیشتر بخوانید

فرقی ندارد که نقش شما در سازمان چیست چون به هر حال با فروش مرتبط هستید.

البته فروشنده به معنی سواستفاده و تلکه کردن و … که کلیشه ذهن مردم شده است نیست.

در واقع فروش عبارتست از توضیح منطق و مزایای حاصل از یک تصمیم. پس میشود نتیجه گرفت که هر … بیشتر بخوانید

استفاده از نرم افزار CRM فواید بسیاری را برای سازمان شما به ارمغان خواهد آورد، پس از همین الان نرم افزار CRM را در سازمان خود به کار گیرید.