توسعه کسب و کار با استفاده از نرم افزار CRM

30 روز به صورت واقعی و رایگان از نرم افزار CRM سرونو استفاده نمایید


پکیج ها و قیمت ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

چرا از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

سرعت بالاتر، کنترل موثرتر، مدیریت بهتر

اطلاع رسانی اتوماتیک به مشتری

امکان برنامه ریزی برای یادآوری پرداخت ها، اطلاع رسانی تغییر در سفارش ها، ارسال پیام تشکر برای بازدید از نمایشگاه و … به صورت اتوماتیک در زمان های مقرر از طریق پیامک، ایمیل و فکس توسط نرم افزار CRM

فراموش نکردن پیگیری ها

به حداقل رسانی احتمال فراموشی فعالیت ها و وظایف تعریف شده با کمک نرم افزار CRM، امکان مشاهده و پیگیری لیست کارهای هر کاربر در کارتابل شخصی خود و همچنین تنظیم ارسال پیامک یادآوری برای تماس ها و دیدارهای مهم توسط از طریق نرم افزار CRM

ایجاد بانک اطلاعاتی مشتری ها

دسترسی سریع و راحت به تمامی اطلاعات مشتریان و فعالیت های مربوط به آن ها در بخش های بازاریابی ، فروش و … در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (سی آر ام)

مدیریت و نظارت بر فرایند فروش

امکان اطلاع یافتن از وضعیت فروش های جاری، مشاهده پیگیری های برنامه ریزی شده در یک نگاه در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و دریافت گزارش های متنوع از فروش های انجام شده و نا موفق به همراه دلایل آن ها در نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نمودارها در کارتابل کاربر

کارتابل موجود در نرم افزار CRM این امکان را به کاربران می دهد تا بتوانند بر اساس نیازهای خود و اطلاعات مورد نظرشان اعم از تماس ها، جلسات برنامه ریزی شده، روند ثبت فاکتور ها و پرداخت ها، وظایف باز محول شده به دیگر کاربران و …. صفحه ی مختص به خود را در نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری شکل داده و بتوانند با مشاهده ی آن روز کاری خود را به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنند.

فروش های جاری

هر مدیر علاقه مند است تا در یک نگاه از تعداد، مبالغ و وضعیت فروش های در دست مجموعه ی خود اطلاع داشته باشد. بداند هر فروش در چه مرحله ای قرار دارد و در قدم های بعدی برای آنها چه فعالیت هایی تنظیم شده است. در بخش فروش های در دست، در یک نما تمامی فروش های باز در مراحل مختلف نشان داده شده که با رنگ های سبز، زرد، قرمز و خاکستری در روبه روی هرکدام وضعیت فعالیت های مربوط به آنها نشان داده شده است. در این صفحه از نرم افزار CRM (سی آر ام) به آسانی می توان هر فرصت فروش را از یک مرحله به مرحله ی دیگری منتقل کرده و تماس، جلسه و یا وظیفه ی جدید تعریف کرد.

نرم افزار CRM
فروش نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نتایج فروش

با رجوع به صفحه عملکرد فروش نرم افزار CRM می توانید پاسخ سوالات فوق و بسیاری از سئوال های دیگر را در یک نما مشاهده نمایید.
همچنین بخش روند فروش نمودارهای زمانی از فرصت های موفق و نا موفق و فرصت های جدید ایجاد شده را در اختیار شما می گذارد.
همچنین در این بخش می توان پاسخ سوالاتی از قبیل عملکرد تیم فروش در هفته های گذشته، فروش هایی که با موفقیت به پایان رسیده و یا از دست رفته، کاربرانی که بیشترین مقدار فرصت های موفق را داشته اند و … مشاهده کرد. این امکان نیز در نرم افزار CRM (نرم افزار سی آر ام) مهیا شده است که روند فرصت های جدید، موفق و نا موفق را در نمودار های زمانی مختلف قابل مشاهده و استفاده می باشند.

مشاهده دموی نرم افزار CRM

مشاهده دمو

دریافت نسخه موبایل

نرم افزار  app store

نرم افزار google play

نرم افزار crm روی موبایل

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری


30 روز استفاده واقعی از نرم افزار CRM سرو

پکیج بی نهایت

پکیج بی نهایت

ماهانه 80 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج حرفه ای

پکیج حرفه ای

ماهانه 60 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج پایه

پکیج پایه

ماهانه 30 هزار تومان به ازای هر کاربر

جزییات بیشتر و ثبت نام

پکیج رایگان

پکیج رایگان

تا سقف 1000 رکورد

جزییات بیشتر و ثبت نام

سیستم CRM چیست؟

شما همواره در سازمان خود با حجم وسیعی از اطلاعات رو به رو هستید که در هر روز و هر ساعت تعداد جدیدی به آن اضافه می شود. با هر تماس تلفنی شما با مشتریان خود به یک فرصت فروش و یا یک سرنخ جدید دست می یابید. اما چطور این دامنه ی وسیع از اطلاعات را ذخیره و همچنین مدیریت می کنید؟ آیا همچنان از روش های سنتی مثل یادداشت در دفاتر برای ثبت داده ها استفاد میکنید و یا پیگیری قرار ها و جلسات خود با مشتریان را به ذهن می سپارید؟ اگر این اطلاعات فراموش شود چه؟ و یا اگر یکی از پرسنل، سازمان را ترک کند اطلاعات در دست او چه می شود؟
پاسخ این سوالات را در سیستم CRM (نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری) می توان پیدا کرد. با این روش، علاوه بر حفظ و نگهداری داده های مشتریان خود، می توانید آن ها را به اطلاعات ارزشمند و مفید تبدیل کنید که در پیشبرد کسب و کار شما موثر باشد.
به طور کلی، نرم افزار CRM به شما کمک می کنند تا بتوانید تمام ارتباطات کسب و کار خود با مشتریان را مدیریت نمایید که این امر در نهایت باعث رشد و پیشرفت سازمان می شود. با استفاده از نرم افزار CRM (سی آر ام) در گام اول محیطی فراهم می شود تا در آن شما و همکارانتان بتوانید اطلاعات مشتریان و فرصت های احتمالی فروش را ذخیره و با یکدیگر به اشتراک بگذارید. با این ویژگی شما می توانید به تمام فعالیت های انجام شده در خصوص یک مشتری، شامل تماس ها و ایمیل های دریافت شده و هر جزئیات دیگر به راحتی دسترسی داشته باشید.

آیا شما به نرم افزار CRM نیاز دارید؟

پاسخ کوتاه و مختصر به این سوال این است: بله، امروزه هر سازمان در تلاش برای رشد و ارتقا خود می باشد و نرم افزار CRM نیز دقیقا در این مسیر به سازمان ها کمک می کند.
اما اگر بخواهیم پاسخی بلندتر و کامل تر به این سوال بدهیم اینگونه است که: اگر شما در پی ارتقا کسب و کار خود هستید باید ابزاری را استفاده کنید که همراه شما رشد کند. شما می توانید به صورت دستی تمام اطلاعات مشتریان خود را دنبال کنید اما با افزایش تعداد افراد تیم فروش شما و همینطور مشتریان، این روش دستی و سنتی مشکل ساز شده و زمان ارزشمند کارکنان را به هدر می دهد. پس برای حل این مشکل می توانید از یک نرم افزار CRM فارسی استفاده نمایید.
توانایی پیشرفت شما بستگی به این دارد که تمام تیم شما این توانایی را داشته باشند که در زمان درست و با اطلاعات کافی و مرتبط با مشتری تماس بگیرند. و انجام موثر این امر بدون یک ابزار مناسب امکان پذیر نمی باشد. پس لازم است برای انتخاب و خرید CRM (سی آر ام) مناسب اقدام نمایید.

چگونه نرم افزار CRM مناسب را انتخاب کنیم؟

انتخاب نرم افزار CRM مناسب از میان نرم افزارهای فراوانی که وجود دارد بستگی به نیاز شما و نوع کسب و کارتان دارد. بنابراین باید بدانید CRM چیست و چگونه یک ابزار می تواند به شما کمک کند که این مفهوم را در سازمان خود پیاده سازی کنید. قبل از استقرار CRM (سی آر ام) با پاسخ به چند پرسش زیر می توانید مشخص کنید که بهترین نرم افزار CRM متناسب با نیازهای شما کدام است.

مشتریان حقیقی یا حقوقی

مشتریان شما بیشتر افراد حقیقی هستند یا سازمان ها تجاری؟

فرایند تصمیم گیری

مشتریان بالقوه شما با یکبار تماس خرید خود را انجام می دهند و یا لازم است چندین جلسه و تماس برای تصمیم گیری آنها به انجام خرید برگزار شود؟

گستردگی ارتباطات

در ضمن فرایند فروش نیازمند تعامل با افراد زیادی از یک سازمان واحد هستید؟

سرنخ های فروش

تماس اولیه ی شما با سرنخ های فروشتان چگونه است؟ با تماس تلفنی، ایمیل، رسانه های اجتماعی و یا ترکیبی از همه؟


برای پاسخگویی به سوالات فوق و بسیاری دیگر از سوالاتی که باید پیش از انتخاب نرم افزار CRM پاسخ دهید، بهتر است با مدیران ارشد سازمان مشورت کرده و همچنین نیازمندی های افرادی که بصورت مستقیم با مشتریان در ارتباط هستند را جمع آوری نمایید. اینگونه پیش از مراجعه به شرکت های فروش نرم افزار CRM (نرم افزار سی آر ام) متوجه می شوید که سازمان شما به طور کلی به چه قابلیت هایی در طولانی مدت نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SarvCRM اینجا را کلیک کنید.

نوشته های تازه

بله درست شنیدید! قطعا با خود می گویید مگر ممکن است؟ کدام فروشنده حرفه ای پاسخ سوال مشتری را نمی دهد؟ من به شما می گویم: فروشنده موفق! برای اینکه منظور من را بهتر متوجه شوید، به یک مکالمه کوتاه بین مشتری و فروشنده در زیر توجه کنید:

مشتری: آیا … بیشتر بخوانید

بهترین فروشنده ها کسانی هستند که فقط به حرف مشتری گوش نمی دهند، بلکه بیشتر سعی می کنند تا منظور او را کشف کنند! زیرا همانطور که می دانید مشتریان همیشه با شما روراست نیستند و منظورشان را شفاف بیان نمی کنند.

این به آن دلیل است که مردم دوست … بیشتر بخوانید

اگر از مردم پرسیده شود که با شنیدن نام فروشنده اولین چیزی که در ذهن آنها تداعی می­شود چیست، “سمج بودن” قطعا یکی از پاسخ های آن ها خواهد بود.

درست است، پیگیری از ویژگی هایی است که هر فروشنده باید دارا باشد و ۸۰% فروش ها نیاز به ۴ یا … بیشتر بخوانید

این که مشتری چه تجربه و احساسی نسبت به سرویس­ دهی شما داشته باشه، رابطه مستقیمی با سطح انتظارات مشتری و سطح خدماتیه که دریافت میکنه.

رضایت مشتری، وقتی اتفاق میفته که به انتظارات مشتری، پاسخ داده بشه. یا به عبارت دیگه، وقتی که مشتری به خودش بگه “این همون چیزی … بیشتر بخوانید

امروزه با وجود پیشرفت تکنولوژی و به وجود آمدن راه های جدید، هنوز هم به کرات از تلفن برای بازاریابی و برقراری ارتباط با مشتری استفاده می شود. اگرچه ممکن است این راه برقراری ارتباط خیلی آسان به نظر برسد ولی همیشه اینطور نیست و باید مراقب برخی از … بیشتر بخوانید

در بلاگ شماره قبل به ۱۰ پاسخ از ۲۰ پاسخ محتمل فروشندگان هنگام مواجه با جمله “محصول شما گران است” اشاره کردیم. حال در این بخش به ۱۰ مورد باقیمانده از پاسخ های فروشنده به اعتراض مشتری نسبت به قیمت می پردازیم:

۱- چه چیزی دقیقا گران است؟

با این سوال راجع … بیشتر بخوانید

استفاده از نرم افزار CRM فواید بسیاری را برای سازمان شما به ارمغان خواهد آورد، پس از همین الان نرم افزار CRM را در سازمان خود به کار گیرید.