نرم افزار CRM وسیله ای برای توسعه کسب و کار

30 روز به صورت واقعی و رایگان از نرم افزار CRM سرونو استفاده نماییدپکیج ها و قیمت ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

چرا از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

سرعت بالاتر، کنترل موثرتر، مدیریت بهتر

اطلاع رسانی اتوماتیک به مشتریان

در نرم افزار CRM می توان ارسال پیام تشکر، تغییر در وضعیت سفارش ها، یادآوری پرداخت ها و بسیاری موارد دیگر را برنامه ریزی نمود که به صورت اتوماتیک از طریق ایمیل، فکس و یا پیامک انجام شود

فراموش نکردن پیگیری ها

کارتابل نرم افزار CRM می تواند فعالیت های مهم را در یک صفحه به کاربران نشان دهد و همچنین می توان با ارسال پیامک یادآوری از طریق CRM رویدادهای مهم را به کاربران یادآوری نمود

ایجاد بانک اطلاعاتی از مشتریان

با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (سی آر ام) امکان دسترسی راحت و سریع به اطلاعات مشتری ها و همچنین فعالیت های مرتبط با آنان در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و بازاریابی ممکن می شود

نظارت و مدیریت فرایند فروش

با اطلاع از مرحله فروش های در جریان، پیگیری های انجام شده و آنچه باید انجام شود به علاوه گزارش های متنوعی از وضعیت فروش ها شامل فروش های موفق و ناموفق و دلیل آنها در نرم افزار CRM می توان فرایند فروش را بهتر و موثر تر کنترل و مدیریت نمود

کارتابل نرم افزار CRM

نمودارها در کارتابل کاربر

کاربران می توانند کارتابلی که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اختیارشان قرار می دهد را بر اساس اطلاعاتی که می خواهند در یک نگاه در نرم افزارهای CRM مشاهده نمایند مانند جلسات و تماس های برنامه ریزی شده، وظیفه هایی که باید انجام شوند، روند صدور فاکتورها و پیش فاکتورها و پرداخت های مربوط به مشتریانشان وبسیاری موارد دیگر تنظیم نمایند و با شکل دادن کارتابل خود بتوانند فعالیت های روزانه خود برای مدیریت مشتریان را به خوبی برنامه ریزی کنند.

مدیریت فروش های جاری

مدیران شرکت ها می خواهند بتواند راحت و سریع از مبلغ، تعداد و بطور کلی وضعیت فروش های جاری کسب و کار خود اطلاع پیدا کنند. مطلع شوند هر فروش در چه مرحله ای قرار دارد و تیمشان برای به موفقیت رساندن این فروش چه برنامه ای دارد. قیمت های پیش بینی شده به مشتری اعلام شده یا ارزان تر از آن. برای این منظور در یک نما از نرم افزار CRM تمامی فروش های باز در مراحل مختلف نشان داده می شود و رنگهای سبز، زرد، قرمز و خاکستری در مقابل هر فرصت فروش چگونگی وضعیت فعالیت های برنامه ریزی شده آن را بیان می کند. همچنین در این صفحه از نرم افزار CRM (سی آر ام) به راحتی می توانید هر فرصت فروش را از مرحله ای به مرحله دیگر منتقل نمایید و نیز جلسه، وظیفه و با تماس جدیدی برای آن تعریف کنید.

نرم افزار CRM
فروش نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نتایج فروش

  • خروجی تیم فروش در هفته گذشته چگونه بوده است؟ چه فروش هایی با موفقیت به پایان رسیده اند؟ کدام فروش ها از دست رفته اند؟ کدام کاربران بیشترین فرصت های موفق و فرضت های جدید را داشته اند؟
  • در این صفحه از نرم افزار CRM تحت وب می توان جواب سوالات فوق و بسیاری از سئوال های دیگر را در یک نما مشاهده کرد. همچنین بخش روند فروش نمودارهای زمانی از فرصت های موفق و نا موفق و فرصت های جدید ایجاد شده را در اختیار می گذارد. علاوه بر این، می توان در این بخش از سی آر ام روند فرصت های جدید، موفق و نا موفق را در نمودار های زمانی مختلف مشاهده و تحلیل نمود.

دریافت نسخه موبایل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و مشاهده دمو نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری


30 روز استفاده واقعی از SarvCRM

پکیج بی نهایت

پکیج بی نهایت

ماهانه 80 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج حرفه ای

پکیج حرفه ای

ماهانه 60 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج پایه

پکیج پایه

ماهانه 30 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج رایگان

پکیج رایگان

تا سقف 1000 رکورد

چگونه در خرید نرم افزار CRM برای سازمان خود اشتباه نکنیم ؟

انتخاب سی آر ام مناسب از میان نرم افزارهای CRM فراوانی که وجود دارد بستگی به نیازها و نوع کسب و کارتان دارد. بنابراین باید بدانید CRM چیست و چگونه CRM می تواند کمک کند که این مفهوم را در سازمان خود پیاده سازی کنید. قبل از استقرار CRM با پاسخ به چند پرسش می توانید مشخص کنید که بهترین نرم افزار CRM فارسی متناسب با نیازهای شما کدام است.
مشتریان حقیقی یا حقوقی

مشتریان شما بیشتر افراد حقیقی هستند یا سازمان ها تجاری؟

فرایند تصمیم گیری

مشتریان بالقوه شما با یک تماس خرید می کنند یا لازم است چندین جلسه و تماس برای تصمیم گیری آنها به انجام خرید برگزار شود؟

گستردگی ارتباطات

در فرایند فروش نیازمند تعامل با افراد زیادی از سازمان مشتری هستید؟

سرنخ های فروش

تماس اولیه شما با سرنخ های فروشتان چگونه است؟ تماس تلفنی، ایمیل، رسانه های اجتماعی یا ترکیبی از همه؟


برای پاسخگویی به سوالات فوق و سوالات دیگری که باید پیش از انتخاب نرم افزار CRM پاسخ دهید، بهتر است با مدیران ارشد سازمان مشورت کرده و همچنین نیازمندی های افرادی که بصورت مستقیم با مدیریت مشتریان در ارتباط هستند را جمع آوری نمایید. اینگونه پیش از مراجعه به شرکت های فروش سی آر ام متوجه می شوید که سازمان شما به طور کلی به چه قابلیت هایی از CRM نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SarvCRM اینجا را کلیک کنید.

استفاده از سی آر ام فواید بسیاری را برای سازمان شما به ارمغان خواهد آورد، پس از همین الان نرم افزار CRM سرو را در سازمان خود به کار گیرید.