CRM فقط یک نرم افزار نیست!

برخلاف آنچه تا به حال در فضای کسب و کار ایران دیده شده، نیاز شرکت ها برای مدیریت ارتباط با مشتریان تنها با نصب یک نرم افزار CRM حل نخواهد شد. نرم افزار CRM تنها بخش کوچکی از مفهوم مدیریت ارتباط با مشتری است و عوامل زیادی در موفقیت شرکت ها در به کارگیری CRM وجود دارد. برای آشنایی بیشتر با اینکه CRM چیست، کلیک کنید.

چرا سرونو متولد شد؟

سرونو در اسفندماه سال ۹۱ برای پوشش شکاف بزرگی که در حوزه CRM در ایران وجود داشت، شروع به کار کرد. شرکت ها برای آن که بتوانند در بازار رقابتی کنونی باقی بمانند و مشتریان خود را راضی و خشنود سازند و درکنار آن هزینه های فروش و بازاریابی خود را بهینه نگاه دارند، نیاز به پیاده سازی مفهوم و فرهنگ CRM در شرکت خود دارند.
علی رغم آنکه اکثر شرکت های ارائه کننده نرم افزار CRM در ایران از بعد نرم افزاری به CRM پرداخته اند ، سرونو معتقد است پیاده سازی مفهوم CRM تنها با نصب یک نرم افزار و به کارگیری تکنولوژی های نوین اتفاق نمی افتد. بلکه می بایست فرآیندهای فروش، بازاریابی و خدمات پس از فروش به درستی چیده شده و براساس معیارهای صحیح اندازه گیری شود. در کنار آن افراد و کارکنان شرکت ها به درستی با فلسفه و مفاهیم CRM آشنا شده و به درستی آن را اجرا کنند.
سرونو معتقد است که با افزایش فضای رقابتی، شرکت ها تنها از طریق ایجاد تمایز در نحوه خدمت رسانی به مشتریان و ایجاد تجربه مشتری بالاتر از حد انتظار می توانند کسب و کار خود را متمایز کرده و مشتریان وفادار بسازند. در این بین مفاهیم مربوط به برندینگ، پشتیبانی و نگهداری از مشتریان و نحوه مدیریت فرآیندهای فروش و ارائه خدمات باید براساس قوانین جدید باز تعریف شوند.

سرونو چه کار می کند؟

سرونو بر پایه تجربیات بین المللی خود در پیاده سازی و اجرایی سازی CRM، شما را از طراحی استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری تا به کارگیری نرم افزار Sarv CRM همراهی کرده و در تمام جنبه های مربوط به بازاریابی، فروش و خدمات پس از فروش، همچون مشاورانی مورد اعتماد در کنار شما خواهد بود.

روش کار سرونو

سرونو از آغاز تا پایان همراه شماست و با گوش دادن به صحبت های شما، مشکلات و چالش ها را شناسایی کرده و در کنار شما برای حل آنها تلاش می کند.
هدف ما از ارائه راهکار و مشاوره CRM، تهیه یک گزارش تفصیلی از وضعیت کسب و کار شما و ارائه چند پیشنهاد برای بهبود وضع موجود نیست. بلکه همراه با شما مشکلات را شناسایی می کنیم و قدم به قدم در جهت بهبود وضع موجود، با شما همراه می شویم.
بنابراین

 • در ابتدا پای صحبت شما نشسته. با دغدغه ها، چالش ها و مشکلات شما آشنا می شویم.
 • با کمک هم و براساس تجربیات بین المللی سرونو برای مهمترین چالش ها و نیازهایتان راهکار می یابیم.
 • در کنار هم شروع به پیاده سازی راهکارهای شناسایی شده می کنیم و قدم به قدم برای بهبود شرکت پیش می رویم.
 • بصورت دوره ای وضعیت راهکارهای ارائه شده را ممیزی می کنیم که خیالمان از کارکرد آنها راحت باشد.

فرهنگ کاری سرونو

 • هدف ما حل کردن مشکلات مشتریان است. به همین دلیل همراه شما وارد گود می شویم.
  ارائه گزارش های تفصیلی از وضعیت فعلی کسب و کارتان نمی تواند مشکلات شما را حل نماید به همین دلیل ما هم آستین ها را بالا می زنیم و در کنار شما به حل مشکلات می پردازیم.
 • به مشتریان کمک می کنیم موفق شوند، چراکه موفقیت ما در گرو موفقیت مشتریان است.
  موفقیت شما برای ما مهم است چرا که می خواهیم همیشه در کنار شما بمانیم.
 • در هر تصمیم گیری از خودمان می پرسیم این کار چه کمکی به مشتریان می کند.
  این به آن معنی است که همیشه منافع شما را در اولویت قرار می دهیم.
 • اگر بدانیم که خدمات ما به شما کمکی نمی کند، مطمئنا این را به شما می گوییم.
  فقط نمی خواهیم خدمات خود را بفروشیم. ایجاد مشتری موفق و راضی مهمترین هدف ماست.
 • ما دوست مطیعی که هر چه شما بگویید، چشم بگوید نیستیم . ما می خواهیم مشاوران مورد اعتمادتان باشیم.
  در مورد درخواست های شما با یکدیگر گفتگو می کنیم و همراه با هم مواردی را اجرا می کنیم که برای شما ارزش ایجاد نماید. ما برای اینکه شما را از خود راضی کنیم تمامی در خواست هایتان بی چون و چرا انجام نمی دهیم. سعی می کنیم برای شما ارزش بیافرینیم تا از ما راضی باشید.
 • قولی نمی دهیم که نتوانیم به آن عمل کنیم.
  اصلن دوست نداریم بدقول باشیم. اگر کاری را نتوانیم انجام دهیم، قول انجام آن را نمی دهیم.

تیم مدیریت سرونو

احمد پورمظفری
Product Technical Expert Of Systemgroup & Board Member
shadow
پگاه گرانمایه
Human Resource Manager Of Systemgroup & Board Member
shadow