فرهاد بابازاده
CEO

فرهاد بابازاده حدود ۱۰ سال در شرکت Accenture امریکا یکی از بزرگترین سازمانهای مشاوره مدیریت و فناوری اطلاعات در دنیا، به عنوان مدیر ارشد در حوزه CRM فعالیت کرده است. فرهاد متخصص در زمینه ایجاد کسب و کارهای مشتری محور و طراحی فرایندهای مدیریت تجربه مشتری(Customer Experience Management) است و به مشتریان خود مانند Microsoft, HP، AT & T، Cisco و… کمک کرده سازمان خود را بنحوی تنظیم کنند تا با کمترین هزینه، بیشترین بازده را بدست آورند.
فرهاد همچنین یکی از طراحان اصلی خدمات مشاوره مشتری محوری Accenture بوده است.Accenture مقالات متعددی را از وی منتشر کرده و در سخنرانی های بسیاری از وی استفاده کرده است.
فرهاد پس از بازگشت به ایران در سال ۱۳۸۸ با شرکت همکاران سیستم به منظور بهینه سازی فرآیندهای مدیریت ارتباط با مشتری داخلی و برگزاری دوره های مربوط به مفاهیم مشتری محوری این شرکت شروع به همکاری کرد.
در سال ۹۱ وی شرکت سرونو را در حوزه CRM راه اندازی نمود. ایده اولیه فرهاد در سرونو این بود که به مشتریانش کمک کند با استفاده از پردازش ابری به راحتی و با هزینه کم نرم افزار CRM را به کار گیرند. چالش دیگر بازار از نظر وی، نرخ بالای شکست CRM در شرکت های ایرانی بود. فرهاد ریشه این موضوع را عدم توجه به استراتژی ها، فرایند و نیروی انسانی در بکار گیری CRM و عدم ارائه این نوع خدمات در کنار نرم افزار در بازار ایران می دانست. به همین علت رویکرد سرونو را به جای ارائه صرف نرم افزار بر ارائه راهکار به مشتریان قرار داد.
فرهاد فارغ التحصیل رشته MBA از دانشگاه Georgia Tech آمریکاست.

بازگشت
فرهاد بابازاده
CEO