نرم افزار CRM وسیله ای برای توسعه کسب و کار

30 روز به صورت واقعی و رایگان از نرم افزار CRM سرونو استفاده نماییدپکیج ها و قیمت ها

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

چرا از نرم افزار CRM استفاده کنیم؟

سرعت بالاتر، کنترل موثرتر، مدیریت بهتر

اطلاع رسانی اتوماتیک به مشتریان

در نرم افزار CRM می توان ارسال پیام تشکر، تغییر در وضعیت سفارش ها، یادآوری پرداخت ها و بسیاری موارد دیگر را برنامه ریزی نمود که به صورت اتوماتیک از طریق ایمیل، فکس و یا پیامک انجام شود

فراموش نکردن پیگیری ها

کارتابل سی آر ام می تواند فعالیت های مهم را در یک صفحه به کاربران نشان دهد و همچنین می توان با ارسال پیامک رویدادهای مهم را به کاربران یادآوری نمود

ایجاد بانک اطلاعاتی از مشتریان

با استفاده از نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری امکان دسترسی راحت و سریع به اطلاعات مشتری ها و همچنین فعالیت های مرتبط با آنان در بخش های فروش، خدمات پس از فروش و بازاریابی ممکن می شود

نظارت و مدیریت فرایند فروش

با اطلاع از مرحله فروش های در جریان، پیگیری های انجام شده و آنچه باید انجام شود به علاوه گزارش های متنوعی از وضعیت فروش ها شامل فروش های موفق و ناموفق و دلیل آنها در نرم افزار CRM می توان فرایند فروش را بهتر و موثر تر کنترل و مدیریت نمود

کارتابل سرو سی آر ام

نمودارها در کارتابل کاربر

کاربران می توانند کارتابلی که نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری در اختیارشان قرار می دهد را بر اساس اطلاعاتی که می خواهند در یک نگاه در نرم افزارهای CRM مشاهده نمایند.

مواردی مانند جلسات و تماس های برنامه ریزی شده، وظیفه هایی که باید انجام شوند، روند صدور فاکتورها و پیش فاکتورها و پرداخت های مربوط به مشتریانشان و بسیاری موارد دیگر تنظیم نمایند و با شکل دادن کارتابل خود بتوانند فعالیت های روزانه خود برای مدیریت مشتریان را به خوبی برنامه ریزی کنند.

مدیریت فروش های جاری

مدیران شرکت ها می خواهند بتواند راحت و سریع از مبلغ، تعداد و بطور کلی وضعیت فروش های جاری کسب و کار خود اطلاع پیدا کنند.

مطلع شوند هر فروش در چه مرحله ای قرار دارد و تیمشان برای به موفقیت رساندن این فروش چه برنامه ای دارد. قیمت های پیش بینی شده به مشتری اعلام شده یا ارزان تر از آن.

برای این منظور در یک نما از نرم افزار CRM تمامی فروش های باز در مراحل مختلف نشان داده می شود و رنگهای سبز، زرد، قرمز و خاکستری در مقابل هر فرصت فروش چگونگی وضعیت فعالیت های برنامه ریزی شده آن را بیان می کند.

همچنین در این صفحه از نرم افزار CRM (سی آر ام) به راحتی می توانید هر فرصت فروش را از مرحله ای به مرحله دیگر منتقل نمایید و نیز جلسه، وظیفه و با تماس جدیدی برای آن تعریف کنید.

نرم افزار CRM
فروش نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

نتایج فروش

خروجی تیم فروش در هفته گذشته چگونه بوده است؟ چه فروش هایی با موفقیت به پایان رسیده اند؟ کدام فروش ها از دست رفته اند؟ کدام کاربران بیشترین فرصت های موفق و فرضت های جدید را داشته اند؟

  • در این صفحه از نرم افزار CRM تحت وب می توان جواب سوالات فوق و بسیاری از سئوال های دیگر را در یک نما مشاهده کرد.

همچنین بخش روند فروش نمودارهای زمانی از فرصت های موفق و نا موفق و فرصت های جدید ایجاد شده را در اختیار می گذارد. علاوه بر این، می توان در این بخش از سی آر ام روند فرصت های جدید، موفق و نا موفق را در نمودار های زمانی مختلف مشاهده و تحلیل نمود.

دریافت نسخه موبایل نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری و مشاهده دمو نرم افزار CRM

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری


30 روز استفاده واقعی از SarvCRM

پکیج بی نهایت

پکیج بی نهایت

ماهانه 80 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج حرفه ای

پکیج حرفه ای

ماهانه 60 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج پایه

پکیج پایه

ماهانه 30 هزار تومان به ازای هر کاربر

پکیج رایگان

پکیج رایگان

تا سقف 1000 رکورد

چگونه در خرید نرم افزار CRM برای سازمان خود اشتباه نکنیم ؟

انتخاب سی آر ام مناسب از میان گزینه های فراوانی که وجود دارد بستگی به نیازها و نوع کسب و کارتان دارد. بنابراین باید بدانید CRM چیست و چگونه می تواند کمک کند که این مفهوم را در سازمان خود پیاده سازی کنید. قبل از استقرار هر سیستمی با پاسخ به چند پرسش می توانید مشخص کنید که مناسب ترین راهکار برای سازمان شما کدام است.

مشتریان حقیقی یا حقوقی

مشتریان شما بیشتر افراد حقیقی هستند یا سازمان ها تجاری؟

فرایند تصمیم گیری

مشتریان بالقوه شما با یک تماس خرید می کنند یا لازم است چندین جلسه و تماس برای تصمیم گیری آنها به انجام خرید برگزار شود؟

گستردگی ارتباطات

در فرایند فروش نیازمند تعامل با افراد زیادی از سازمان مشتری هستید؟

سرنخ های فروش

تماس اولیه شما با سرنخ های فروشتان چگونه است؟ تماس تلفنی، ایمیل، رسانه های اجتماعی یا ترکیبی از همه؟


برای انتخاب نرم افزار CRM باید به سوالات فوق و سوالات دیگری پاسخ دهید، بهتر است با مدیران ارشد سازمان مشورت کرده و نیز نیازهای افرادی که به شکل مستقیم با مدیریت مشتریان در ارتباط هستند را گرد آوری نمایید. به این شکل پیش از مراجعه برای خرید راهکار مناسب متوجه می شوید که سازمان شما به صورت کلان به چه امکاناتی نیاز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سرو سی آر ام اینجا را کلیک کنید.

استفاده از نرم افزار CRM فواید بسیاری برای سازمان شما خواهد داشت، پس همین الان استفاده از این راهکار را در سازمان خود شروع کنید.